menu   MENU

Kořenec GOLF and SKI RESORT

golf, kořenec, sokrates, ski

Kariéra

Recepční

Do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici "Recepční" (nástup možný od července nebo srpna (dle domluvy))

Náplň práce:

  • Zodpovídá především za rezervační, odbavovací a zúčtovací služby recepce
  • Zodpovídá za sklad s občerstvením a pro-shop
  • Komunikuje s klienty
  • Rezervuje a odbavuje golfové a hotelové hosty
  • Vyřizuje telefonní hovory, poštu, emailovou korespondenci
  • Zpracovává drobnou administrativu
  • V případě potřeby pomáhá při organizaci turnajů na hřišti nebo při organizaci negolfových akcí a svateb

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Uživatelskou znalost práce na PC – Word, Excel, Powerpoint, Outlook
  • Znalost českého i anglického jazyka (slovem i písmem) minimálně na střední úrovni
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Příjemné, přirozené vystupování, samostatné uvažování
  • Spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
  • Ochotu pracovat o víkendech

Nabízíme:

  • práci a zapojení v zaběhnutém a sehraném kolektivu,
  • příjemné ohodnocení včetně měsíčních odměn a 13. platu
  • zaměstnanecké benefity (oblečení, strava, mobil vč. paušálu, ...)
  • perspektivní růst,
  • jednosměnnou pracovní dobu.

Své strukturované životopisy včetně fotografie zasílejte na e-mailovou adresu henkova@korenec-golf.cz nebo na adresu Kořenec 174, Boskovice 680 01.

Další informace také na +420 606 423 813.